#StandWithUkraine

Survey · Aptauja
 
Upward · Augsup Intro · Ievads News · Jaunumi Species · Sugas Topics · Temati Links · Saites Survey · Aptauja Tests ! · Testi ! No folkloras LV Dyes · Pigmenti Humor · Humors

Vidusskolnieki - par sēnēm
College students and fungi

Diagrammās ir attēlotas Natālijas Draudziņas ģimnāzijas vidusskolēnu (11. un 12. klašu) zināšanas par sēņu sugām, kā arī tas, cik bieži skolēni mēdz iet sēņot. Aptaujāti tika 44 skolēni (lielākoties meitenes), kas mācījās bioloģiju profilkursā 1997./1998. mācību gadā. Protams, statistiski tas ir par maz, lai pilnīgi un precīzi atainotu īstenību, tomēr, pēc manām (Z.M.) domām, lielos vilcienos šie rezultāti ir visnotaļ ticami.

The below charts show which fungi species are most readily recognized by the students of a Riga college, and how often they go for mushroom hunting. The survey included 44 students (mostly female) who were taking an advanced biology course in 1997/98. Of course, the number is too small statistically to portray the reality accurately, however, to my (Z.M.) opinion, the results are in broad terms quite reliable.

 

The first chart shows the knowledge of mushroom species among students:
Pirmā diagramma attēlo sēņu sugu pazīstamību vidusskolēnu vidū:


Copyright Zanda Mukina

This chart shows, how often the students go for mushroom hunting (per annum):
Otrā diagramma rāda, cik bieži vidusskolēni mēdz iet sēņot (reizes gadā):


Copyright Zanda Mukina

 Šīs sadaļas atsvaidzināšana un paplašināšana jau gadiem ilgi netiek uzskatīta par mūsu prioritāti.
 Updates and additions to this chapter are not regarded as a priority for a number of years now.

free hit counter